18.07.17

Kalapüük

Võistlus kestab 07:00 - 11:30. Võistluste autasustamine kell 12:00. Püük toimub lihtkäsiõnge või käsiõngega. Spinninguga, unnaga (elussöödaga) on püük keelatud. Püüda võib sillalt või paadist  (paadi olmasolul). Paremuse väljaselgitamiseks arvestatakse püütud kalade kogukaalu. Meestele, naistele ja noortele (-17a.) peetakse eraldi arvestust. Esikolmikule väärt auhinnad! Lisaks auhindadele parimatele medalid. Eraldi autasustatakse suurima kala püüdjat ja noorimat osavõtjat. Võistlused viib kohapeal läbi Koeru Kalandus- ja Matkaklubi.

 

Rannavõrkpall

Algusaeg: 10:00. Toimub eraldi võistlus meespaaridele ja segapaaridele. Võistlussüsteem selgub kohapeal olenevalt osalejate arvust. Võistlus viiakse läbi lähtudes kehtivadest rannavõrkpalli reeglitest. Nii meespaaride kui segapaaride võitajaid autasustatakse Rademari kinkekaartidega. Esikolmikule on väljapandud medalid.

 

Laskmine

Võistlus kestab 13:00-16:00. Laskevõistlus toimub õhupüssist 10m distantsilt. Laskude arv on kümme. Eraldi peetakse arvestust meestele, naistele, poistele (-14a.) ja tüdrukutele (-14a.). Iga vanusegrupi võitjale on väljapandud Rademari kinkekaart ning esikolmikule medalid. Autasustamine toimub peale laskevõistluse lõppemist.

 

Ümber järve jooks

Algusaeg 14:00. Jooksualgus võrkpalliplatside kõrvalt, lõpp lava juures. Rada on tähistatud. Jooksudistantsi pikkus on ~ 4,3 km (~1,5 km asfalttee, ~2,8 km metsatee). Toimub erladi arvestus naistele ja meestele. Võitjat autasustatakse karikaga, esimest kolme autasustatakse medalitega. Esimest kolme autasustatakse Rademari kinkekaartdega.

Eraldi selgitatakse välja Koeru parim mees ja naine.

 

Lastejooks

Algusaeg: 14:05. Jooks ümber Väinjärve mõisa, distantsi pikkus ~ 750 m. Jooksu algus ja lõpp võrkpalliplatside kõrvalt. Osaleda saavad kuni 10 aastased lapsed (10 kaasaarvatud). Peetakse eraldi arvestust poistele ja tüdrukutele. Esikolmikule medal ja diplom, ülejäänutele diplom ja jook.

 

Lasteujumine

Algusaeg: 15:00. Ujumine välibasseinis, ujmisdistantsi pikkus 100 m. Osaleda saavad kuni 10 aastased lapsed (10 kaasaarvatud). Peetakse eraldi arvestust poistele ja tüdrukutele. Esikolmikule medalid.

 

Üle järve ujumine

Algusaeg: 16:00. Start on Erivita ujumissillalt ja finis on Väinjärve suplusalas. Distantsi pikkus ~550 m. Võistlejad viiakse enne starti Ervita ujumissillale. Toimub erladi arvestus naistele ja meestele. Võitjat autasustatakse karikaga, esimest kolme autasustatkse medalitega ning Rademari kinkekaartdega.

Eraldi selgitatakse välja Koeru parim mees ja naine.

 

Kanuuralli

Võistlused toimuvad ühes võistlusklassis. Võisteldakse kahekohaliste kanuudega, starditakse kaks kanuud korraga. Kõik võistlejad sõidavad esimesena ajasõidu, mille põhjal saavad edasi 8 kiiremat paatkonda veerandfinaal. Alates veerandfinaalist pääseb edasi üksnes võistlussõidu parim paatkond. Selgitatakse välja võistluste 3 parimat.  Esimest kolme autasustatakse Rademari kinkekaartdega.

 

OSALUSTASU

Osalustasu on kõikidele võistlustele Väinjärve veepeo päevapilet. Piletiinfo plakatil.

Spordialade lisainfo Toomas Tammik tel 5814 5848

Toimetaja: TOOMAS TAMMIK