Koeru Keskkool

Paide tee 16/18, Koeru 73001, Järvamaa
Direktor Pille Alonov
Tel: 384 8630, direktor@koeru.edu.ee
www.koeru.edu.ee

 

Koeru Muusikakool

Paide tee 18, Koeru 73001, Järvamaa
Direktor Kerli Sirila
Tel: 384 8648, muusikakool@koeruvv.ee
www.koerumuusikakool.ee

 

 

Tubli Õpilase preemia väljaandmise kord

 

Tubli õpilase preemia nimekiri 

2017
I-V klass „Väike, aga tubli" – Eva-Maria Raudsepp
VI-IX klass „Tubli õpilane" – Hedi Aimsalu
X-XII klass "Tubli õpilane" – Triin Aasa
"Hea teo preemia" – "Õpime professionaalselt" korraldustoimkond: Laura Lepik, Hannes Linno, Silver Tatrik, Triin Aasa ja Melissa Ots.

2016
I-V klass „Väike, aga tubli" – Mirko Sirila
VI-IX klass „Tubli õpilane" – Jako Aimsalu
X-XII klass "Tubli õpilane" – Laura Lepik
"Hea teo preemia" – DMG Films, koosseisus: Dan Aava, Marec Herman, Gertin Pakkonen ja Harivald Künnapuu Eripreemia – Annely Karlsfrei

2015
I-V klass „Väike, aga tubli" – Carmen Ceisy Lehter
VI-IX klass „Tubli õpilane" – Lishanna Ilves
X-XII klass "Tubli õpilane" – Aigi Mänd
"Hea teo preemia" – Koeru Kodutütarde võistkond, kes osalesid retkel Ernake

2014
I-V klass „Väike, aga tubli" – Kevin-Kaur Ulk
VI-IX klass „Tubli õpilane" – Hannes Linno
X-XII klass "Tubli õpilane" – Carolyn Mets
"Hea teo preemia" – Koeru KK  8. klassi õpilased, kes pälvisid ENTRUM konkursil peapreemia koosseisus: Indrek Heinmets, Johanna Ilves, Laura Lepik, Liisbeth Mets, Mihkel Kelgo ja Hannes Linno

2013
I-V klass "Väike aga tubli" – Kristjan Ilmjärv
VI-IX klass "Tubli õpilane" – Johanna Ilves
X-XII klass "Tubli õpilane" – Katre Kluust
"Hea teo preemia" – Järva Suvemängudel osalejate võistkond

2012
I-V klass „Väike, aga tubli" – Triin Aasa
VI-IX klass „Tubli õpilane" – Mirjam Aan
X-XII klass "Tubli õpilane" – Madis Bobrovski
"Hea teo preemia" – Koeru KK TV 10-olümpiastarti võistkond koosseisus Johanna Ilves, Aliis Jürgen, Lishanna Ilves, Voldemar Komarov, Mehis Neem ja Raino Kanne

2011
I-V klass "Väike aga tubli" – Hannes Linno
VI-IX klass "Tubli õpilane" – Endrik Tombak
X-XII klass "Tubli õpilane" – Kadri Kuriks
"Hea teo preemia" – 7b klassi peastarvutajate ehk pranglijate võistkond koosseisus Mirjam Aan, Lennar Lehtmets, Laura Lehtmets, Marec Herman ja Joanna Jürgensohn

2010
I-V klass "Väike aga tubli" – Miika Pihlak
VI-IX klass "Tubli õpilane" – Katre Kluust
X-XII klass "Tubli õpilane" – Mari-Liis Mölter
"Hea teo preemia" – tantsurühm "Vingerpussid"

2009
I-V klass "Väike aga tubli" – Gertin Pakkonen
VI-IX klass "Tubli õpilane" – Helen Truska
X-XII klass "Tubli õpilane" – Erik Perlin
"Hea teo" preemia – Koeru Keskkooli 32. lend

2008
I-V klass "Väike aga tubli" – Mirjam Aan
VI-IX klass "Tubli õpilane" – Keith Tauden
X-XII klass "Tubli õpilane" – Mari-Liis Pihlak
"Hea teo" preemia – Siim Mägi

2007
I-V klass "Väike aga tubli" – Silver Kruusalu
VI-IX klass "Tubli õpilane" – Andres Mihkelson
X-XII klass "Tubli õpilane" – Bert Tippi
"Hea teo" preemia – Keskkooli kunstiringi õpilased koosseisus Adele Kirspuu, Heleri Raudsep, Mariann Liivak ja Mari-Liis Mölter

2006
I-V klass "Väike aga tubli" – Madis Bobrovski
VI-IX klass "Tubli õpilane" – Toomas Tammik
X-XII klass "Tubli õpilane" – Lily Teppan
"Hea teo" preemia – Võistkond Rohekad koosseisus Tauri Terasmaa, Lily Teppan, Siim Kuriks ja Getter Kallasmaa